FORCE-Tactical--Carabiner

PRO KIT
(TRX WORLD)

موجود نمیباشد


رنگ این مدل مشکی و زرد  بوده . این مدل در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه شده واین مدل مناسب جهت استفاده در باشگاه ها میباشد .دسته این محصول از مغزی با جنس ABS  و روکشی از جنس ژلاتین می باشد

ادامه مطلب

FORCE-Tactical

FORCE Tactical
(TRX WORD)

قیمت: ۵۰۵٫۰۰۰ تومان

ارسال رایگان به سراسر ایران


رنگ این تسمه زیتونی بوده و بعلت رواج ان در میان بسیاری از ارتش های دنیا  ، ورزشکاران  و مردم این مدل را به نام ارتشی میشناسند. این مدل در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه شده و مدل اصلاح شده FORCE KIT میباشد.

ادامه مطلب

700

Pro GYM
(TRX World)

قیمت : ۵۳۰٫۰۰۰ تومان


این مدل به رنگ زرد و مشکی بوده و در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شده و مدل اصلاح شده PRO KIT میباشد که در ان طول تسمه افزایش پیدا کرده و کارابین (قلاب) نیز نسبت به قبل مقاوم تر شده است.

ادامه مطلب

700

Tactical GYM
(TRX WORLD)

قیمت : ۵۱۵٫۰۰۰ تومان

ارسال رایگان به سراسر ایران


این مدل به رنگ سبز ارتشی بوده و در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه شده و مدل اصلاح شده FORCE TACTICAL میباشد که در آن مقاومت تسمه و کارابین(قلاب) بیشتر شده است

ادامه مطلب

700

RIP TRAINER

قیمت : ۵۹۵٫۰۰۰ تومان


این وسیله دارای میله بسیار مقاوم یک متری و کش با کیفیت بسیار بالا ، از خانواده TRX میباشد که در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه شده . این ورزش مناسب جهت تقویت عضلات هسته بدن و افزایش استقامت قلبی و عروقی میباشد.
ادامه مطلب

PINK

PINK
قیمت : ۵۱۵٫۰۰۰ تومان


رنگ این تسمه صورتی میباشد که در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه شده و بعلت رنگ خاص آن تا امروز محبوبترین مدل در میان خانم ها میباشد .این مدل جهت استفاده شخصی پیشنهاد می شود.

ادامه مطلب

700

FORCE KIT
موجود نمیباشد


رنگ این تسمه زیتونی بوده و در سالهای ۲۰۱۲ و ۲۰۱۳ به بازار عرضه شده است و بعلت قیمت مناسب دارای طرفداران بسیاری میباشد .این مدل جهت استفاده شخصی پیشنهاد می شود.

ادامه مطلب

PRO-PACK

PRO PACK
قیمت : ۵۱۰٫۰۰۰ تومان


این مدل  به رنگ زرد و مشکی بوده و در سال ۲۰۱۴ به بازار عرضه شده و بعلت دارا بودن سگک کلیپسی دارای طرفداران خاص خود میباشد .این مدل بیشتر جهت استفاده در منزل و برای افراد سبک وزن پیشنهاد می شود.

ادامه مطلب